Team

Team: Bs Op Weg 2018-2019

Op deze foto ontbreken: Lieke, Marja en Henk.

                               

Functie: Naam: Emailadres: Werkdagen:
Directeur Bram Jansen info@bs-opweg.nl ma-dins-don-vrij
Intern begeleider Eveline vd Velden evdvelden@bs-opweg.nl dins-woe-don

Teamcoördinator 

Bianca van Lamoen bvlamoen@bs-opweg.nl dins
Leerkracht groep 1/2a

Maaike Arts

Monique Pittens 

marts@bs-opweg.nl

mpittens@bs-opweg.nl

ma-dins-woe

don-vrij

Leerkracht groep 1/2b

Bianca van Lamoen

Benita van Dooren

 bvlamoen@bs-opweg.nl

bvdooren@bs-opweg.nl

ma-woe

dins-don-vrij

Leerkracht groep 3

Laura Timmermans

Lonneke van der Burght

ltimmermans@bs-opweg.nl

lvdburght@bs-opweg.nl

ma-din-woe

do-vrij

Leerkracht groep 4

Christa de Bruijn

Wilma vd Bosch

cdbruin@bs-opweg.nl

wvdbosch@bs-opweg.nl

ma-dins-woe

don-vrij

Leerkracht groep 5/6

Lieke de Veer 

Désirée Meijer

Ldveer@bs-opweg.nl

dmeijer@bs-opweg.nl

ma-dins-woe-don

vrij

Leerkracht groep 7

Janneke Litjens

Alice vd Heijden

jlitjens@bs-opweg.nl

avdheijden@bs-opweg.nl

ma-dins-

woe-don-vrij

Leerkracht groep 8

Nikki vd Steen

Chris van Wanrooij

nvdsteen@bs-opweg.nl

chris@bs-opweg.nl

ma--don-vrij

dins- woe

Congiere 

Henk Elbers

helbers@bs-opweg.nl

maandag en woensdagochtend - dins - don- vrijdagochtend om de week

Onderwijsassistent

Martine Wingens

 mwingens@bs-opweg.nl

 dinsdagochtend - donderdagochtend

Administratief medew. 

Werkdrukvermindering

Marja Nederkoorn 

Désirée Meijer

 mnederkoorn@bs-opweg.nl

 

 dins

woe- don