Team

Team: Bs Op Weg 2021-2022

                              

Functie: Naam: Emailadres: Werkdagen:
Directeur Bram Jansen info@bs-opweg.nl ma - dins - don - vrij
Intern begeleider  Eveline van der Velden evdvelden@bs-opweg.nl dins - woe - don

Teamcoördinator

Bianca van Lamoen bvlamoen@bs-opweg.nl dins
Leerkracht groep 1-2A

Wilma van den Bosch

Monique Pittens 

wvdbosch@bs-opweg.nl

mpittens@bs-opweg.nl

ma - dins - woe om de week

don - vrij - woe om de week

Leerkracht groep 1-2B

Bianca van Lamoen

Joost van Kessel

bvlamoen@bs-opweg.nl

jvkessel@skpo-novum.nl

woe - don

ma - dins - vrij 

Leerkracht groep 3

Laura Timmermans

Maaike Arts

ltimmermans@bs-opweg.nl

marts@bs-opweg.nl

ma - dins 

woe - don - vrij

Leerkracht groep 4

Carmen Bissels

Désirée Meijer

cbissels@skpo-novum.nll

 dmeijer@bs-opweg.nl

ma - dins - woe 

don - vrij

Leerkracht groep 5

Lieke de Veer 

Laura Timmermans

ldveer@bs-opweg.nl

ltimmermans@bs-opweg.nl

ma - dins - don - vrij

woe 

Leerkracht groep 6

Jacques de Vocht

Désirée Meijer

jvocht@skpo-novum.nl

dmeijer@bs-opweg.nl

ma - dins - don - vr

woe 

Leerkracht groep 7-8

Nikki vd Steen

Chris van Wanrooij

nvdsteen@bs-opweg.nl

chris@bs-opweg.nl

ma - don - vrij

dins - woe

Conciërge

Peter Gijsbers

congiere@bs-opweg.nl

 

Administratief medew.

Marja Nederkoorn

mnederkoorn@bs-opweg.nl dins

Onderwijsassistent

Noor Hulsen

Willeke Thoonen

 

 

dins - woe - don - vrij groep 3

dins - woe - don groep 7-8

Werkdrukvermindering

Judith de Leeuw